سال رونق تولید 
امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
تغذیه مناسب برای افراد سیگاری
سیگار حالت اکسیداتیو دارد و ریسک ابتلا به سرطان‌ها و بیماری‌های قلبی - عروقی را افزایش می‌دهد، بنابراین سیگاری‌ها باید بیشتر از میوه و سبزیجاتی که حاوی منابع ویتامین C است در برنامه غذایی خود استفاده
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
اهمیت کنترل فشار خون در افراد مستعد چند برابر است
باتوجه به بسیج ملی کنترل فشار خون از تاریخ 27 اردیبهشت لغایت 15 تیر ماه دکتر جهانبخش کیانی مسئول پزشک خانواده غرب کشور در گقتگویی کنترل فشار خون را پر اهمیت عنوان کرد و گفت : افرادی که در گروه سنی 20
[ تعداد بازدید : ۴۶ ]
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
گرامیداشت روز جهانی کارگر
مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور دکتر سعید منصوری ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور وحجت الاسلام و المسلمین حاج رحمان صابری مدرس حوزه و دانشگاه در پلی کلینیک 12 فروردین برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
گرامیداشت هفته سلامت 1398
نمایشگاه هفته سلامت به مدت یک هفته از اول تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
هفته ملی  سلامت مردان ایرانی
به مناسبت هفته سلامت مردان ایرانی یک دوره کلاس آموزشی با موضوع سلامت آقایان در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۱۲۲ ]
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
برگزاری اردو های جهادی در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور
جشن های انقلاب در چهل سالگی رنگ و بوی دیگری داشت و از بلوغ و وسعت دیگری برخوردار بود ما نیز در هم سویی و همراهی با احاد ملت شریف ایران در برپایی این جشن بزرگ هم نفس با مردم عزیز زلزله زده کرمانشاه شدی
[ تعداد بازدید : ۱۵۷ ]
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
برنامه های  چهل سالگی انقلاب اسلامی
به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،روابط عمومی و بسیج بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور چندین برنامه ی فرهنگی و هنری را برگزار کردند .
[ تعداد بازدید : ۱۲۷ ]
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۱۲
به مناسبت روز جهانی سرطان
سرطان و بیماری‌های مرتبط با آن سالانه جان هشت میلیون نفر را در جهان می‌گیرد و هر سال نیز ۱۴ میلیون مورد جدید ابتلا به سرطان تشخیص داده می‌شود که بیش از ۶۰ درصد این موارد در کشورهای کم‌درآمد و با درآمد
[ تعداد بازدید : ۱۰۹ ]
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
برگزاری کلاس آموزش بایگانی اسناد
کلاس آموزشی بایگانی اسناد جهت شرکت کارکنان به ویژه کارکنان امور اداری و مالی پلی کلینیک 12 فروردین توسط دکتر برزآبادی فراهانی در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۱۴۲ ]
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
پیام ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور به مناسبت روز پزستار
دکتر سعید منصوری ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور ، در پیامی ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت.
[ تعداد بازدید : ۱۳۳ ]
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۹:۵۷
برگزاری دوره  آموزشی نسخه نویسی و تجویز منطقی دارو
دوره آموزشی نسخه نویسی و تجویز منطقی دارو جهت شرکت پزشکان و پزشکیاران پلی کلینیک 12 فروردین توسط دکتر وریا رحیمی مدرس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۱۳۳ ]
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
برگزاری کلاس آموزش تخلیه تلفنی و راه های پیشگیری از آن
کلاس آموزشی تخلیه تلفنی و راه های پیشگیری آن جهت شرکت کارکنان به ویژه کارکنان حراست پلی کلینیک 12 فروردین توسط سردار بهزاد مه آبادی در بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۲۰۵ ]
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
برگزاری کلاس آموزشی بودجه و کنترل هزینه ها
کلاس آموزشی بودجه و کنترل هزینه ها ، جهت شرکت کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور توسط شهرام طارمی کارشناس ارشد حسابداری طی دو روز متوالی در سالن کنفرانس پلی کلینیک 12 فروردین برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۳۸ ]
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
به مناسبت هفته اطلاع رسانی تغذیه صحیح
تغذیه سالم یعنی انتخاب غذاهای متنوع از گروههای غذایی اصلی. برای تغذیه سالم مجبور نیستید یک رژیم محدود و سخت داشته باشید بلکه نیازمند برنامه ریزی و هدف گذاری برای مصرف متنوع گروههای مختلف غذایی هستید.
[ تعداد بازدید : ۱۶۲ ]
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
نگاهی به تاریخچه روز جهانی معلولین
این روز برای نخستین بار در سال 1992 میلادی به منظور گرامیداشت سالروز تصویب قانون برنامه جهانی در ارتباط با معلولین از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام گردید.
[ تعداد بازدید : ۱۴۶ ]

تماس با ما از طریق سامانه پیامکی:

ارسال نقطه نظرات به شماره پیامکی 50005839